JET SOSYETE YENİ SEZONDA DEVAM EDECEK Mİ?

Gürse Birsel’in kaleminden çıkan ve yediden yetmişe tüm izleyici kitlesine hitap eden Jet Sosyete 2.sezonunu da tamamladıktan sonra ekranlardan kayboldu. Uzun süreli bu ara herkesin kafasında  “Jet Sosyete’nin yeni sezonu gelmeyecek mi?” sorusunu getirdi.

Televizyon dünyasında yavaş yavaş yaz sezonunun son bulduğu ve kış sezonunun kendini belli ettiği bu günlerde Jet Sosyete’den hiç ses seda çıkmadı. Sevenleri tarafından merakla beklenen yeni sezon fragmanları kendini bir türlü televizyon ekranlarında göstermedi.

Tüm sevenlerinin aklındaki soruyu bir kez daha tekrarlayarak konuyu daha yakından inceleyelim : Jet Sosyete Final Mi yaptı?

2. Sezonun Sonunda Neler Oldu ?

3.sezondan bahsetmeden önce 2.sezonun sonunda neler oldu biraz hatırlayalım. 2 mayıs Perşembe günü televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşan 39.bölümle dizinin final yaptığı duyurulmuştu.

Bölümün genel konusu Yıldız ve Talip’in nişanlamasıydı. Tüm karışıklıklar, karakter çatışmaları ve komedi bu konunun etrafında gelişti. bölüm sonunda çoğu bölümünde olduğu gibi tüm yanlış anlaşılmalar tatlıya bağlandı. Nilüfer konseri ve son sahnede gündüzün Alara’ ya evlenme teklif etmesiyle bölüm sonlandırıldı. Kısacası çoğu şey havada bırakılmıştı.

3. Sezon Müjdesi !

Gülse Birsel’in kendi Instagram hesabından yaptığı paylaşım tüm Jet Sosyete severleri heyecanlandırdı. Birsel, “Toplanıp, giyinip, saçları tarayıp İstanbul’a gelme, sete gidip dekordu kostümdü filandı toplantılar yapma, seyirciye güzel “jet-sosyetik” haberler verme zamanı. (Jet Sosyete sonbaharda 50 dakika ve dijital bir platformda.)” yazısıyla paylaştığı fotoğrafıyla 3.sezon müjdesini verdi.

Ekim ayında izleyicilerle buluşturulması planlanan diziyi artık alışık olduğumuz gibi TV8 ekranlarından değil de Puhu tv den izleyeceğiz.

Bu yenilikçi yaklaşımın önümüzdeki günlerde nasıl sonuçlanacağını ve 3.sezonda bizi nelerin karşılayacağını merakla bekliyoruz.

Yorum Yapın