Football Manager 2021 Kış İndirimi Fırsatı

Football Manager serisinin son oyunu Fm 21, oyun platformlarının kış dönemine özel indirimleri kapsamında fiyatı düşen oyunlardan biri oldu. Football Manager resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre Türkiye satış fiyatı 249 lira olan oyun 26 Aralık 2020 cumartesi gününün sonuna kadar yüzde 10 indirimle 224 liraya düştü. İndirim yalnızca oyunun PC ve Mac versiyonları için geçerli. İndirimden faydalanmak için oyunu Epic Games ya da Steam üzerinden almanız gerekli. 25 liralık indirim çoğu kişi için tatmin edici sayılmaz biliyorum, oyunu pahalı bulup almayanların fikrini değiştirecek düzeyde bir indirim olmamış fakat Fm 21’i daha ucuza almanız mümkün.

Fm 2021 En Ucuza Nasıl Alınır?

Football Manager’ı kış indirimlerinin diğer fırsatlarından yararlanarak 224 liradan çok daha ucuza almak mümkün.

Epic Games’in son birkaç gündür her akşam saat 7’den itibaren ücretsiz oyun dağıttığını biliyorsunuzdur. Bilmiyorsanız da şu an öğrenmiş oldunuz ücretsiz dağıtılan oyunları mutlaka alın. Bedava oyunları buradan takip edebilirsiniz. Epic Games’in oyuncular için yaptığı güzellik sadece ücretsiz oyun dağıtmakla bitmiyor. Ücretsiz aldığınız ilk oyunun yanında minimum 80 liralık başka bir oyun satın alımında kullanabileceğiniz 60 liralık indirim kuponu veriyorlar. Hali hazırda yüzde 10 indirimle 224 liraya satılan Football Manager 2021’i bu kuponla birlikte 164 liraya almanız mümkün. Ayrıca Fm 21’i satın aldıktan sonra farklı bir oyunda kullanabileceğiniz 60 liralık indirim kuponu daha veriyorlar.

Yani önce Epic Games üzerinden günlük olarak ücretsiz dağıtılan oyunlardan birini alıyorsunuz, ücretsiz oyunla birlikte gelen 60 liralık kuponu kullanarak cumartesi gününün sonuna kadar Fm 21’i orijinal fiyatının 85 lira altına satın alıyorsunuz. Üstüne bir de 60 liralık indirim kuponunuz oluyor. Eğer oyunu almaya niyetliyseniz yakın zamanda bundan daha uyguna bulmanız imkanız. Bu miktarda bir indirim fırsatının sezon sonuna kadar geleceğini sanmıyorum bana sorarsanız kaçırmadan alın.

Oyunun yüzde 10’luk indirimi cumartesi gecesine kadar ancak Epic Games’in indirim kuponunu 7 Ocak 2021 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Oyunun indirimini kaçırırsanız bile kuponla birlikte 60 lira ucuza almanız 7 Ocak gününe kadar mümkün.

FM 21 İçin Faydalı Yazılarımız

Oyunu 85 lira gibi güzel bir indirimle nasıl alacağınızdan bahsettik. Eğer bu indirim fırsatı kafanıza yattıysa ve oyunu almaya karar verdiyseniz sitemizde yer alan Football Manager 2021 içeriklerine mutlaka göz atın.

Fm 21 ile ilgili genel bilgiler, sistem gereksinimleri ve başlangıç takımı önerileri için: Football Manager 2021 Çıkış Tarihi, Kariyer Önerileri Fiyatı, Yenilikler

Oyunun çıkışının ardından incelediğimiz ve Fm 21’in önceki oyunlara kıyasla barındırdığı yenilikler için: Football Manager 2021 Tüm Yenilikler

Oyunun başında serbest statüde bulunan, bonservissiz transfer edebileceğiniz en iyi futbolcular listesi için: Football Manager 2021 En İyi 21 Serbest Oyuncu Önerisi

Fm 21’de yer alan Türk wonderkidler için: Football Manager 2021’deki En İyi Türk Genç Yetenekler

Alt liglerden takım alıp kariyer yapmayı sevenler için 5 büyük ligden takım tavsiyeleri için: Football Manager 2021 Alt Lig Takım Önerileri

Fm 2021’de ucuza alabileceğiniz fırsat transferleri için: Football Manager 2021 Ucuz Transfer Önerileri

Sözleşmelerinde yer alan serbest kalma maddesi sayesinde transfer edebileceğiniz futbolcu önerileri için: Fm 2021 Serbest Kalma Bedeliyle Alınabilecek En İyi Futbolcular

4 büyükler ve Başakşehir’in takım profillerini ve önemli oyuncu profillerini ekran görüntüleriyle birlikte incelemek için: Fm 2021 Dört Büyükler ve Başakşehir Profil İncelemesi (Ekran Görüntülü)

Son olarak, 250’den fazla Türk futbolcunun yer aldığı kapsamlı Türk futbolcu rehberi için: Fm 2021 Dört Büyükler ve Başakşehir Profil İncelemesi (Ekran Görüntülü)

Oyunda size yardımcı olacağını düşündüğümüz içerikler bu şekilde. Football Manager ile ilgili daha fazla içerik için sitemizin Football Manager kanalına göz atabilirsiniz.

Yorum Yapın