Football Manager 2022 Çıkış Tarihi ve Oyun Hakkında Bilinenler

Football Manager serisinin bu seneki oyunu Fm 22 için çıkış tarihi açıklandı. Football Manager resmi hesaplarından yapılan duyuruya göre sevilen menajerlik simülasyonu oyunu 9 Kasım 2021 tarihinde oyuncularla buluşacak. Ayrıca oyun bugün itibariyle Epic Games Store ve Steam üzerinde yüzde 10 indirimli olarak ön satışa açıldı.

Football Manager 2022 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Fm 2022’nin Türkiye’de kaç paraya satılacağı oyunla ilgili merak edilenlerden biriydi. Anlaşmalı oyun mağazalarının erken erişim sayfalarında gördüğümüz kadarıyla Fm 22’nin fiyatı 299 TL olacak. 9 Kasım tarihine kadar satın alımlarda yüzde 10 ön sipariş indirimiyle birlikte 269 TL olarak satın alınabilir.

Football Manager 2022 Hangi Platformlara Çıkacak?

Football Manager 2021’de ilk defa bir FM serisi Xbox platformu için de oynanabilir olarak çıkış yapmıştı. Geçen yıl Xbox platformunda oyuna büyük ilgi gösterilmesinin ardından Football Manager 2022 de Xbox için PC ile aynı tarihte, 9 Kasım’da oynanabilir olacak. Ayrıca oyun Microsoft’un aylık ücretle birçok oyuna erişim sağlayabildiğiniz Game Pass kütüphanesinde de yer alacak. Yani hem PC için hem de Xbox için oyunu Game Pass üzerinden kütüphanedeki diğer oyunlarla birlikte aylık abonelik ücreti karşılığında oynayabilirsiniz. Oyunun Türkiye için epey yüksek bir fiyattan satışa çıktığı düşünülürse bu alternatif birçok kişi için iyi bir seçenek olacaktır. Son olarak Fm 22 önceki serilerde olduğu gibi mobil platform için Fm 2022 Touch ismiyle mağazalarda yerini alacak.

Football Manager hakkında daha fazla içerik için Football Manager kanalımızı inceleyebilirsiniz.

Yorum Yapın